Cembud Sp. z o.o.

Rejestracji firmy dokonano w dniu 15 stycznia 1991 roku pod nazwą Sklep z Artykułami Ogólnoprzemysłowymi i Budowlanymi s.c. Przedmiotem działalności spółki był handel detaliczny artykułami budowlanymi oraz handel hurtowy artykułami tytoniowymi. Siedzibą firmy była baza magazynowa przy ul. Kościuszki 18. Trzy lata później spółka została przeniesiona w nowe miejsce na ul. Kościuszki 12. Przełomowym rokiem w historii firmy był rok 1996, kiedy to przedsiębiorstwo ponownie zostało przeniesione do obecnej siedziby przy ul. Kościuszki 38. Wówczas to nadano nową nazwę firmie: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe “CEMBUD” s.c.

cembud hurtownia materiałów budowlanych bolesławiec

Działalność firmy skoncentrowano wyłącznie na handlu artykułami budowlanymi, a umowy dystrybucyjne z czołowymi producentami materiałów budowlanych takimi jak Górażdże, Knauf, Rockwool, Fakro, Optiroc, Icopal, IBF umożliwiły hurtowy obrót tym asortymentem. W sierpniu 2002 r. Cembud s.c. przekształcono w spółkę z o.o.  W skład zarządu weszli dotychczasowi właściciele spółki cywilnej Prezes Zarządu Zygmunt Bartkowiak i Członek Zarządu Cezary Czarnecki. W celu sprostania coraz wyższym wymaganiom klientów stale rozszerzamy asortyment oferowanych produktów,  poprawiamy jakość obsługi klientów, organizujemy szkolenia i pokazy dla firm wykonawczych i klientów indywidualnych, a za pośrednictwem przedstawicieli renomowanych producentów materiałów budowlanych udzielamy fachowego doradztwa.

W 2017 roku otworzyliśmy Market Dom i Ogród Mrówka w Piechowicach. Naszym klientom oferujemy ogromny wybór nie tylko materiałów budowlanych, ale także artykułów gospodarstwa domowego, dekoracji, czy materiałów ogrodowych. To wszystko w połączeniu ze świetnymi cenami i miłą obsługą tworzy rodzinną atmosferę w naszym markecie.

Mamy świadomość, że najważniejszymi budowniczymi naszej firmy są nasi Klienci.

Licząc na kolejne lata owocnej współpracy pozostajemy z wyrazami szacunku.

Zarząd i Pracownicy “CEMBUD” sp. z o.o.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00

Sobota: 7:00 – 13:00

Niedziela: nieczynne